1440103820667Heart_31_Edited

O Forever Living Products

Forever Living Products, z siedzibą główną w Arizonie / USA, jest światowym liderem w produkcji i dystrybucji certyfikowanych produktów aloesowych – kosmetyków oraz naturalnych produktów odżywczych, suplementów diety.
FOREVER kontroluje cały proces produkcyjny, od własnych upraw aloesu, przez fabryki, dział badań i rozwoju aż do pakowania, wysyłki i dystrybucji, co daje gwarancję najwyższą jakości. Od rośliny przez produktu, wprost do Ciebie!
Firma powstała 38 lat temu i nieprzerwanie działa z sukcesami w ponad 150 krajach – w tym w Polsce od 23 lat – stale zwiększając swoje obroty. Obecnie to ponad 2,7 miliarda $ rocznie (!). 
FLP należy do Amerykańskiej Izby Gospodarczej, prestiżowej organizacji biznesu amerykańskiego.
FOREVER swój sukces zawdzięcza efektywnemu modelowi biznesowemu i najwyższej jakości produktom – Firma działa w dwóch z najszybciej rozwijających się branż na Świecie – Wellness i MLM (Multi-level Marketing)
Polski Oddział FLP – Forever Living Products Poland jest członkiem: Międzynarodowej Rady ds. Aloesu, Amerykańskiej Izby Handlowej, Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej oraz Krajowej Rady Suplementów i Odżywek.