Nasza misja

Naszym celem jest podnoszenie codziennego komfortu życia Przedsiębiorcom branży Wellness oraz ich Klientom – entuzjastom zdrowia i dobrego samopoczucia – poprzez zaufane partnerstwo, indywidualne wsparcie rozwoju biznesu oraz ekskluzywne, skrojone na miarę najwyższej jakości usługi i innowacyjne produkty dla zdrowia i urody.
Dzielimy się naszym doświadczeniem, wiedzą i inspirującymi szkoleniami.

O Forever Living Products

Forever Living Products, z siedzibą główną w Arizonie / USA, jest światowym liderem w produkcji i dystrybucji certyfikowanych produktów aloesowych – kosmetyków oraz naturalnych produktów odżywczych, suplementów diety.

FOREVER kontroluje cały proces produkcyjny, od własnych upraw, przez fabryki, dział badań i rozwoju aż do pakowania, wysyłki i dystrybucji, co daje gwarancję najwyższą jakości.  Od rośliny, produktu, wprost do Ciebie!

Firma powstała 38 lat temu i nieprzerwanie działa z sukcesami w ponad 150 krajach, w tym w Polsce od 23 lat, stale zwiększając swoje obroty – obecnie to ponad 2,7 miliarda $ rocznie ( ! ) – należy do Amerykańskiej Izby Gospodarczej, prestiżowej organizacji biznesu amerykańskiego.

Swój sukces zawdzięcza z pewnością efektywnemu modelowi biznesowemu i najwyższej jakości produktom – Firma działa w dwóch z najszybciej rozwijających się branż na Świecie – Wellness i MLM (Multi-level Marketing)

Polski Oddział FLP – Forever Living Products Poland jest członkiem: Międzynarodowej Rady ds. Aloesu, Amerykańskiej Izby Handlowej, Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej oraz Krajowej Rady Suplementów i Odżywek.

Produkty

Od 38 lat Forever Living Products zaangażowane jest w poszukiwanie najlepszych naturalnych źródeł zdrowia i urody oraz dzielenie się nimi ze światem.

Doświadcz na sobie odmienności produktów Forever Living, które przyniosły korzyści już milionom ludzi na całym świecie – witalność, energię, wigor, zdrowszy wygląd i samopoczucie!

Ekskluzywna gama najlepszych w branży produktów dla zdrowia i urody FOREVER, to:

  • napoje aloesowe ze 100% certyfikowanego miąższu aloesu
  • produkty kontroli wagi
  • suplementy odżywcze naturalnego pochodzenia
  • najwyższej jakości produkty pszczele
  • aloesowe kosmetyki do pielęgnacji i higieny
  • aloesowe kosmetyki kolorowe

Wypróbuj i poczuj tę zmianę na sobie! Zauważysz to od razu – podobnie jak inni.
To naturalna zmiana.

Zasługujesz na coś więcej.

Jakość potwierdzona Certyfikatami

Nasze produkty jako pierwsze na świecie otrzymały Pieczęć Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. AloesuIASC, przyznawaną za jakość i czystość.

Forever nie testuje produktów na zwierzętach, a większość z nich posiada certyfikaty koszerności, halal i islamską pieczęcią aprobaty.

1442360466324Cert_IASC
1442360412894Cert_Halal
1442360386516Cert_Kosher
1442360441042Cert_Islamic
CRUELTY FREE

Sklep