WYZWANIE FIT – NAGRODA !

Zapraszamy do wspólnej zabawy ogólnopolskiego FIT WYZWANIA #bądźFITnaWiosnęwww.clean9.pl

Promujemy zdrowy styl życia i odżywiania.

Weź udział w zabawie i wygraj nagrodę – zestaw: odżywkę Forever Lite Ultra™ z wysokiej jakości poręcznym Shakerem od naszego Partnera – autoryzowanego sklepu www.aloesnaturalnie.pl 

Koktajl Forever Lite Ultra™ to idealny dodatek do twojego zdrowego stylu życia. Porcja Forever Lite Ultra™ może zastąpić pełnowartościowy posiłek – dostarcza cennych witamin i minerałów oraz 18 ważnych aminokwasów.

Miej go pod ręką zawsze, gdy nie możesz pozwolić sobie na zjedzenie pełnego posiłku –  w podróży, w pracy, w samochodzie czy na plaży.

ZASADY:

Pokaż jak ćwiczysz lub uprawiasz swoją ulubioną aktywność fizyczną zmieszczając zdjęcie we wpisie na Facebook’u (bezpośrednio pod wyzwaniem na https://www.facebook.com/aloesowydetox/) lub napisz w komentarzu jaki rodzaj aktywności fizycznej/dyscyplina sportu sprawia Ci największą frajdę – dodaj tagi #bądźFITnaWiosnę i #aloesowydetox. 

Udostępnij post na swojej tablicy na Facebooku.

Dopisz jaki smak shake Forever Lite preferujesz: wanilia czy czekolada.

Koniecznie kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o wszystkich naszych akcjach, promocjach, wyzwaniach:

 

Autora najciekawszego zdjęcia lub wypowiedzi w naszym wyzwaniu nagrodzimy zestawem – odżywka Forever Lite Ultra™ z wysokiej jakości poręcznym Shakerem o wartości 123,40 PLN od naszego Partnera wyzwania – sklepu internetowego www.aloesnaturalnie.pl (produkty dla zdrowia i urody) w którym kupicie również nasze programy FIT – Clean9 oraz F15. 

lite_ultra

Wyzwanie i zabawa trwa do 31 marca 2017. Wynik ogłosimy 5 kwietnia 2017. 

Nagrodę wysyłamy tylko na terenie Polski.

Miło nam będzie jeśli udostępnisz post o wyzwaniu w mediach społecznościowych klikając poniżej.

Dobrej zabawy – sportowa piona 🙂

Wyglądaj lepiej i czuj się lepiej!

TEAM www.Clean9.pl

About the author: Admin

You must be logged in to post a comment.